Mieszkanie dwupoziomowe, o powierzchni 105 m2 z 2 dużymi balkonami typu loggia i 1 mniejszym, położone na 3 piętrze w bloku po przeprowadzonej termomodernizacji przy ul. Ostroroga w Lesznie.

Mieszkanie jest  bardzo przestronne a zarazem przytulne i ciepłe, składa się z korytarza, salonu z klimatyzacją, 4 pokoi, oddzielnej kuchni, garderoby, wc oraz wyremontowanej łazienki z wc.

W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD (lodówka, zmywarka, płyta ceramiczna elektryczna i gazowa z piekarnikiem oraz okap), wypoczynek w salonie (3+1+1), meble i armatura łazienkowa, regał z szafami oraz szafy typu komandor. 

We wszystkich oknach rolety zewnętrzne. Do mieszkania przynależy komórka piwniczna . W bloku ogólnodostępna suszarnia i wózkarnia. Brak problemu z parkowaniem – wokół bloku ogólnodostępny parking. Istnieje także możliwość dokupienia garażu z bezpośrednim wejściem od piwnicy.

Czynsz do spółdzielni mieszkaniowej: 700 zł/mc za 4 os.
Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych i jest gotowe do zamieszkania.

Świetna lokalizacja - blisko szkoły, przedszkola, plac zabaw, poczta, supermarket. Bardzo blisko do Centrum Leszna. Osiedle monitorowane i bardzo zadbane.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację,
Dorota Główczyńska, Tel. 537 006 609Galeria zdjęć: